Devrim Özkan’dan Lucas Torreira ve ‘yenge’ açıklaması!

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Galatasaray’ın dönem başında Arsenal’den transfer ettiği Lucas Torreira’nın oyuncu İhtilal Özkan’ı sıkı takibi gündem olmuştu. İhtilal Özkan, Türkiye Kupası’nda oynanan Galatasaray- Kastamonuspor maçını tribünden izlemişti. Özkan’ın maçı izlediğini fark eden Torreira ise müsabaka bitmeden oyuncuyu Instagram hesabından takibe başlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan Mauro Icardi, Lucas Torreira ve oyuncu İhtilal Özkan’ın birlikte çekildikleri fotoğraf toplumsal medyada gündem oldu. ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin başrol oyuncusu İhtilal Özkan, toplumsal medya hesabından bir müddettir aşk yaşadığı ileri sürülen Torreira ve ortalarında Icardi’nin de yer aldığı arkadaş kümesi ile birlikte olduğu karesini yayınladı.

Ancak fotoğraftaki bir ayrıntı takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Paylaşımda, Özkan ile Icardi’nin Lucas Torreria’yı ortalarına alıp, birbirlerinin parmaklarını tuttukları görülürken oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü.

“BU KISSADA YANAN TORREIRA OLACAK”

İddiaların akabinde kimi toplumsal medya kullanıcıları, şu yorumları yaptı:

“Torreira ortadan çekil Icardi ağabeyimize yol ver.”, “Devrim Özkan yeni yengemizdir Icardi ağabeyime iyi olsun.”, “Bu kıssada yanan Torreira olacak.”, “Bu öyküde yanan Torreira olacak.”, “Tehlikeli buluşma”, “Icardi abim yeniden yolunda aşk adamı yaa.”?

AŞK BİTTİ

Öte yandan Galatasaray’ın PSG’den transfer ettiği Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, geçtiğmiz aylarda Arjantinli oyuncu ile ayrıldıklarını duyurmuştu. Ayrılığın akabinde Nara, arjantinli rapçi L-Gante ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin, Isabella ve Francesca isminde iki çocuğu bulunuyor.

DEVRİM ÖZKAN GALA’DA GÖRÜNTÜLENDİ 

4 Kasım’da sinemalarda izleyici ile buluşmaya hazırlanan BKM imali ‘Hazine’ sinemasının galası geçtiğimiz akşam Maximum Uniq Hall’de gerçekleştirildi. Sinemanın oyuncuları; Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Serkan Keskin, Şükran Ovalı, Hasibe Eren, Bülent Çolak ve filmin yönetmeni Canbert Yerguz’un hazır bulunduğu gala ünlü konukların iştirakiyle renklendi. İhtilal Özkan’da galaya katılanlar ortasındaydı.

“HEPİMİZ ARKADAŞIZ”

Son periyotta Galatasaray’ın yıldız futbolcuları Maura İcardi ve Lucas Torreira ile fotoğraflarının çıkması ve Torreira ile isminin aşk dedikodularına karışmasını soran muhabirlere Özkan, “Hepimiz arkadaşız. Gala için geldim ben, bu mevzuyu konuşmayalım” diyerek üstü kapalı bir karşılık verdi.

“KİM SİZİN YENGENİZ OLUR BİLEMEM”

Muhabirlerin “Galatasaray taraftarları sizi ‘Yenge’ olarak görmeye başladı. Neler söyleyeceksiniz bununla ilgili?” sorusuna ise Özkan “Kim sizin yengeniz olur bilemem. Ben ‘Hazine’ sineması için geldim” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir